Aktuálně

 

Pozor na podvodný prodej opravovaných vltavínů z Besednice

O neakceptovatelných formách „oprav“ vltavínů se toho napsalo již poměrně hodně. Bohužel teď se nám tady rozmohl takový nešvar. V průběhu posledních měsíců trh v České republice zaplavily kilogramy vltavínů z Besednice Ježkovny, které byly po vytěžení v rámci průmyslové legální težby (z této formy těžby nejde v podstatě získat nepoškozený vltavín) neodborně oleptány kyselinou a v některých případech byly na těchto kamenech i dovyřezány a dobroušeny nepůvodní tvary. Tyto opravy jsou pro znalého sběratele poměrně dobře rozpoznatelné - nutno ale dodat, že povětšinou až při důkladnějším prohlédnutí kamene. Nechceme Vás nabádat, abyste kupovali jen od důvěryhodných prodejců, nicméně počet případů, kdy se na nás obrátili naši zákazníci s dotazem na posouzení „kvality“ koupeného kamene a jeho následné odhalení coby besednického „dodělníkitu“ je alarmující. Apelujeme na Vás spíše v tom směru, abyste zakoupené kameny (opravované kameny jsme zaznamenali jak v některých e-shopech, tak především na serverech typu Aukro, Bazoš, Sbazar, Ebay a na výstavách minerálů v celé republice i zahraničí) důkladně prohlédli a nebáli se prodejce, který mnohdy takové kameny nenabízí ze zjištných důvodů, ale z pouhé neznalosti, na tuto vadu upozornili a případně je i vrátili. Sbírka kamenů, mnohdy budovaná se značnými finančními i časovými náklady, má být potěšením sběratele a případně i investicí na „zlé“ časy a dodělávané kameny, i když mnohdy vizuálně excelentní, kvalitu i hodnotu takové sbírky výrazně snižují.

Šťastné a veselé Vánoce a do nového roku jen to nejlepší.

24.12.2022 K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2023 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

Spuštěn nový e-shop s minerály!

Spuštěno! Dovolte mi Vám oznámit spuštění nového webu a popřát hezké chvíle při procházení našeho internetového obchodu - https://www.mineralomat.cz/ 

Šťastné a veselé Vánoce 2021

24.12.2021  K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 22 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

Zasíláme již jen v rámci České republiky

1.11.2021  Vzhedem ke změně týkající se odvodů DPH v ČR u vybraných plnění, která jsou poskytována přeshraničně koncovým spotřebitelům (B2C) - One Stop Shop - a vzhledem k extrémní složitosti zapracování tohoto systému do eshopu s okamžitou platností ukončujeme příjem objednávek ze Slovenska i jiných zemí EU.

Šťastné a veselé Vánoce 2020

24.12.2020 K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2021 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce.

Doručování před Vánoci

15.12.2020 Všem našim zákazníkům děkujeme za objednávky. Aktuálně se dopravci potýkají s nejhorším obdobím v roce a všechny zásilky bez výjimky mají zpoždění. Doporučujeme využívat v tyto dny spíše služeb Zásilkovny (Česká pošta s.p. se potýká s opravdu velkými problémy při doručování).

Spuštěno

17.11.2020  Spuštěno! Dovolte mi Vás ještě jednou přivítat a popřát hezké chvíle při procházení našeho internetového obchodu jehož prozatím jediným objektem zájmu je všemi hledaný a v našem oboru uznávaný VLTAVÍN. 

O nás

1.7.2020  Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.topvltaviny.cz. Zabýváme se prodejem vltavínů především z Jižních Čech a Moravy, ale v budoucnu u nás naleznete i několik specialit. Jsme rádi, že jste náš internetový obchod navštívili a pokud jste na stránkách nenalezli kámen, který potřebujete, kontaktujte nás s požadavkem na info@topvltaviny.cz. Vltavínům se věnujeme více než 20 let - pokud Vám budeme moci předat alespoň část radosti a "závislosti" na těchto kamenech, bude to pro nás to pravé zadostiučinění.

Omluvte zpočátku případné drobnosti, které nebudou dokonalé. Děláme vše pro to, abychom vše doladili na nejvyšší standard a vše fungovalo jak má. Pokud si s něčím nejste 100% jistí, neváhejte se na nás obrátit.