Aktuálně

 

Doručení objednávek přes svátky

17.12.2023 Všem našim zákazníkům děkujeme za objednávky. Aktuálně se dopravci potýkají s nejhorším obdobím v roce a téměř všechny zásilky mají zpoždění. Stává se aktuálně i nemožnost vybrat si nejlepší možnou výdejnu Zásilkovny z důvodu kapacity jednotlivých výdejních míst.

DDoS útoky

21.06.2023 Dobrý den. Omlouváme se pokud jste měli v posledních dnech problémy s brouzdání naším e-shopem. V předchozích dnech byl na náš web uskutečněn hackerský útok od neznámého pachatele. Kromě chvilkové nemožnosti objednat zboží, byla stránka cíleně zahlcena přístupy z různých míst internetu zároveň s různými průvodními informacemi, a je proto obtížné je odlišit od požadavků běžných uživatelů. DDoS útoky na náš web nás mrzí, snažíme se bránit všemi možnými prostředky, ale je to dosti těžké. Omlouváme se za  případné komplikace.

Pozor na podvodný prodej opravovaných vltavínů z Besednice

O neakceptovatelných formách „oprav“ vltavínů se toho napsalo již poměrně hodně. Bohužel teď se nám tady rozmohl takový nešvar. V průběhu posledních měsíců trh v České republice zaplavily kilogramy vltavínů z Besednice Ježkovny, které byly po vytěžení v rámci průmyslové legální težby (z této formy těžby nejde v podstatě získat nepoškozený vltavín) neodborně oleptány kyselinou a v některých případech byly na těchto kamenech i dovyřezány a dobroušeny nepůvodní tvary. Tyto opravy jsou pro znalého sběratele poměrně dobře rozpoznatelné - nutno ale dodat, že povětšinou až při důkladnějším prohlédnutí kamene. Nechceme Vás nabádat, abyste kupovali jen od důvěryhodných prodejců, nicméně počet případů, kdy se na nás obrátili naši zákazníci s dotazem na posouzení „kvality“ koupeného kamene a jeho následné odhalení coby besednického „dodělníkitu“ je alarmující. Apelujeme na Vás spíše v tom směru, abyste zakoupené kameny (opravované kameny jsme zaznamenali jak v některých e-shopech, tak především na serverech typu Aukro, Bazoš, Sbazar, Ebay a na výstavách minerálů v celé republice i zahraničí) důkladně prohlédli a nebáli se prodejce, který mnohdy takové kameny nenabízí ze zjištných důvodů, ale z pouhé neznalosti, na tuto vadu upozornili a případně je i vrátili. Sbírka kamenů, mnohdy budovaná se značnými finančními i časovými náklady, má být potěšením sběratele a případně i investicí na „zlé“ časy a dodělávané kameny, i když mnohdy vizuálně excelentní, kvalitu i hodnotu takové sbírky výrazně snižují.

Šťastné a veselé Vánoce a do nového roku jen to nejlepší.

24.12.2022 K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2023 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

Spuštěn nový e-shop s minerály!

Spuštěno! Dovolte mi Vám oznámit spuštění nového webu a popřát hezké chvíle při procházení našeho internetového obchodu - https://www.mineralomat.cz/ 

Šťastné a veselé Vánoce 2021

24.12.2021  K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 22 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

Zasíláme již jen v rámci České republiky

1.11.2021  Vzhedem ke změně týkající se odvodů DPH v ČR u vybraných plnění, která jsou poskytována přeshraničně koncovým spotřebitelům (B2C) - One Stop Shop - a vzhledem k extrémní složitosti zapracování tohoto systému do eshopu s okamžitou platností ukončujeme příjem objednávek ze Slovenska i jiných zemí EU.

Šťastné a veselé Vánoce 2020

24.12.2020 K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2021 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce.

Doručování před Vánoci

15.12.2020 Všem našim zákazníkům děkujeme za objednávky. Aktuálně se dopravci potýkají s nejhorším obdobím v roce a všechny zásilky bez výjimky mají zpoždění. Doporučujeme využívat v tyto dny spíše služeb Zásilkovny (Česká pošta s.p. se potýká s opravdu velkými problémy při doručování).

Spuštěno

17.11.2020  Spuštěno! Dovolte mi Vás ještě jednou přivítat a popřát hezké chvíle při procházení našeho internetového obchodu jehož prozatím jediným objektem zájmu je všemi hledaný a v našem oboru uznávaný VLTAVÍN. 

O nás

1.7.2020  Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.topvltaviny.cz. Zabýváme se prodejem vltavínů především z Jižních Čech a Moravy, ale v budoucnu u nás naleznete i několik specialit. Jsme rádi, že jste náš internetový obchod navštívili a pokud jste na stránkách nenalezli kámen, který potřebujete, kontaktujte nás s požadavkem na info@topvltaviny.cz. Vltavínům se věnujeme více než 20 let - pokud Vám budeme moci předat alespoň část radosti a "závislosti" na těchto kamenech, bude to pro nás to pravé zadostiučinění.

Omluvte zpočátku případné drobnosti, které nebudou dokonalé. Děláme vše pro to, abychom vše doladili na nejvyšší standard a vše fungovalo jak má. Pokud si s něčím nejste 100% jistí, neváhejte se na nás obrátit.