Aktuálně

 

Spuštěn nový e-shop s minerály!

Spuštěno! Dovolte mi Vám oznámit spuštění nového webu a popřát hezké chvíle při procházení našeho internetového obchodu - https://www.mineralomat.cz/ 

Šťastné a veselé Vánoce 2021

24.12.2021  K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 22 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce. Ale hlavně Vám přejeme pevné zdraví!

Zasíláme již jen v rámci České republiky

1.11.2021  Vzhedem ke změně týkající se odvodů DPH v ČR u vybraných plnění, která jsou poskytována přeshraničně koncovým spotřebitelům (B2C) - One Stop Shop - a vzhledem k extrémní složitosti zapracování tohoto systému do eshopu s okamžitou platností ukončujeme příjem objednávek ze Slovenska i jiných zemí EU.

Šťastné a veselé Vánoce 2020

24.12.2020 K přání příjemného prožití svátků vánočních a mnoha úspěchů v nadcházejícím roce 2021 připojujeme poděkování za Vaši důvěru a úspěšnou spolupráci v tomto roce.

Doručování před Vánoci

15.12.2020 Všem našim zákazníkům děkujeme za objednávky. Aktuálně se dopravci potýkají s nejhorším obdobím v roce a všechny zásilky bez výjimky mají zpoždění. Doporučujeme využívat v tyto dny spíše služeb Zásilkovny (Česká pošta s.p. se potýká s opravdu velkými problémy při doručování).

Spuštěno

17.11.2020  Spuštěno! Dovolte mi Vás ještě jednou přivítat a popřát hezké chvíle při procházení našeho internetového obchodu jehož prozatím jediným objektem zájmu je všemi hledaný a v našem oboru uznávaný VLTAVÍN. 

O nás

1.7.2020  Vítáme Vás na stránkách e-shopu www.topvltaviny.cz. Zabýváme se prodejem vltavínů především z Jižních Čech a Moravy, ale v budoucnu u nás naleznete i několik specialit. Jsme rádi, že jste náš internetový obchod navštívili a pokud jste na stránkách nenalezli kámen, který potřebujete, kontaktujte nás s požadavkem na info@topvltaviny.cz. Vltavínům se věnujeme více než 20 let - pokud Vám budeme moci předat alespoň část radosti a "závislosti" na těchto kamenech, bude to pro nás to pravé zadostiučinění.

Omluvte zpočátku případné drobnosti, které nebudou dokonalé. Děláme vše pro to, abychom vše doladili na nejvyšší standard a vše fungovalo jak má. Pokud si s něčím nejste 100% jistí, neváhejte se na nás obrátit.